درباره ما

الهام نامنی هستم. مدرس زبان انگلیسی

در دوران تحصیل در دبیرستان به دلیل علاقه شدید، یادگیری زبان انگلیسی رو شروع کردم . در دانشگاه مقطع مهندسی برق قبول شدم اما همزمان به یادگیری زبان انگلیسی در سطوح بالاتر مشغول بودم. ونهایتا موفق شدم که در مقطع کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی به تحصیلات خود ادامه بدم. بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه در سال 90 جذب تدریس زبان انگلیسی شدم . ابتدا بعد از گذراندن دوره TTC به تدریس در رده سنی کودکان مشغول شدم . علاوه بر آموزشگاه ها در چندین مدرسه در تهران هم پسرانه هم دخترانه کار کردم. بعد از گذشت دو سال وارد دنیای تدریس بزرگسالان شدم و در سال 1397 تا 1399 به عنوان کارشناس آموزش و سوپروایزر در موسسه هیرمند مستقر در دانشگاه علم صنعت ایران با چند تن از همکاران خبره اقدام به برگزاری کلاس های زبان عمومی انگلیسی و دوره های آمادگی آزمون های بین المللی برای دانشجویان و کارکنان آن دانشگاه کردیم .علاوه بر گذراندن چندین دوره TTC ویژه بزرگسالان در آموزشگاه های داخلی در سال 1397 یک دوره بین المللی TESOL را در دانشگاه علمی کاربردی و در سال 1400 دوره بین المللی دیگر را در موسسه British Imperial گذراندم. در این سالها همزمان با کسب تجربه در زمینه تدریس موفق به ادامه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در رشته آموزش زبان انگلیسی شدم.

اکنون بعد از گذشت بیش از ده سال تجربه تحصیل و تدریس در رشته زبان انگلیسی در معتبرترین موسسات آموزشی تهران به همراه چند تن از اساتید برتر زبان بر آن شدیم که با جدیدترین منابع و متدهای آموزشی روز دنیا به صورت مستقل به کار تدریس و تولید محتوای آموزشی ادامه دهیم. در این راستا از عزیزان و علاقه مندانی که تمایل به همکاری با موسسه الینام را چه در زمینه تدریس و چه تولید محتوا را دارند استقبال خواهیم کرد.
دوره های ما برای چه کسانی مفید خواهد بود؟
کسانیکه قصد مهاجرت و شرکت در آزمون آیلتس را دارند. مهم نیست سطح شما چیست. حتی اگر سطح شما صفر هم باشد از همان جلسه اول شما به صورت تخصصی بر مبنای منابع آیلتس برای آزمون تا رسیدن به نمره دلخواه آماده خواهید شد.
دانشجویان و متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون های داخلی از جمله آزمون کنکور ارشد و دکترا،EPT، TOLIMOو… را دارند.
زبان آموزانی که پیشرفت کاری و تحصیلی آنها در گرو یادگیری زبان انگلیسی می باشد.
علاقه مندان به زبان انگلیسی که صرفا قصد یادگیری مکالمه و بر قراری ارتباط با افراد انگلیسی زبان و دیدن فیلم های انگلیسی زبان را دارند.
در حال حاضر دوره های ما به صورت خصوصی و نیمه گروهی به صورت آنلاین نه تنها در داخل کشور بلکه زبان آموزان در خارج از کشور نیز برگزار می شود .
گروه ما همواره در تلاش هست که متناسب با سطح زبان آموزان و هدف آنها از یادگیری زبان بهترین و علمی ترین منابع را معرفی و در اختیار زبان آموزان قرار دهد.
به جرات می توان گفت که یادگیری در مرکز زبان الینام سریع تر و جذاب تر از بسیاری از مراکز دیگر می باشد.